Obchodní podmínky

Provozovatel

  • Čajovnu Scivias a související internetový obchod provozuje
Kamínka s bambusovým uhlím připravené k čajování

Bc. Ondřej Praxl
U Štěpnického rybníka 320
588 56 Telč
IČ: 88803341
Nejsem plátce DPH

  • Čajovnu s obchodem najdete na:

Čajovna Scivias
Náměstí Zachariáše z Hradce 39
588 56 Telč

Objednávka

Objednávku lze provést přes internetový obchod čajovny Scivias, telefonicky na čísle +420 724 768 934 (Ondřej Praxl) nebo emailem. V každém z uvedených případů se jedná o plnohodnotnou objednávku.

Ceny

Ceny v internetovém obchodu jsou konečné. Nejsem plátce DPH.

Poštovné s platbou předem na účet

  • Česká Pošta, Balík do ruky, Balík na poštu – tímto způsobem dopravy lze posílat veškeré zboží v našem eshopu a to včetně čajového nádobí. Cena této služby je 165,- Kč

Poštovné s platbou na dobírku

Pokud chcete zboží uhradit dobírkou, můžete zvolit následující způsoby dopravy:

  • Česká Pošta, Balík do ruky, Balík na poštu – dobírka – k poštovnému 165,- Kč se připočte dobírkové ve výši 20,- Kč, celkem 185,- Kč

V případě objednávky nad 2 222,- Kč je poštovné zdarma a veškeré náklady na dopravu hradíme my. V tomto případě platba bezhotovostním převodem.

Dodání zboží

Snažíme se nabízet pouze zboží, které máme aktuálně skladem. V případě platby předem zásilku k Vám odesíláme v den připsání platby službou Česká Pošta – Cenný balík a doba dodání zpravidla trvá 2-3 dny. V případě platby na dobírku balík odesíláme zpravidla následující pracovní den, nejpozději však do tří dnů od potvrzení objednávky. Ve všech případech Vám pošleme sledovací číslo zásilky.

Odstoupení od smlouvy

Ze zákona máte právo odstoupit od smlouvy do 14 kalendářních dnů (resp. 10 pracovních dnů) a můžete tak učinit bez udání důvodu. Výběru čajů, balení čajů včetně popisků a odesílání věnujeme veškerou naší péči tak, jak by se to líbilo nám samotným. Pokud se stane, že se zakoupenými zbožím nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás, vyřešíme situaci k Vaší spokojenosti. Nezapomeňte však, že vrácené zboží musí být schopné dalšího prodeje.

Reklamace zboží

Reklamovat můžete veškeré zakoupené zboží. Reklamace se vztahuje na odstranitelné i neodstranitelné. Vyskytne-li se v záruční době vada, máte právo tuto vadu reklamovat. Vadou se rozumí taková změna zboží, která znemožňuje jeho další použití. Za vadu nelze považovat změnu zboží, která byla způsobena nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem, mechanickým poškozením, opotřebením. V případě potřeby reklamace jakéholiv zakoupeného zboží v našem obchodě nás prosím neprodleně kontaktujte.

Ochrana osobních údajů

S klidným svědomím prohlašujeme, že s Vašimi údaji pracujeme v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o Ochraně osobních údajů. Všechny Vaše získané osobní údaje použijeme výhradně pro zpracování objednávky tak, aby k Vám zboží došlo bezproblémově. Nebudou poskytnuty třetím osobám a ani jinak zneužity.

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nicméně vzhledem k tomu, že způsob platby je pouze dobírka na účet nebo bankovní příkaz, ani jedno nespadá do EET. Doklad samozřejmě rádi pošleme.