V čajovně i v souvisejícím internetovém obchodu byl doplněn puerhový sklad. Máte-li rádi čaje puerh jako my, můžete směle ochutnávat.

Zelený sheng puerh 2004 Menghai Private Production Zhuan Cha „Čistá chuť“ 225g (Velice hezky vyzrálý čaj s čistou, příjemně svíravou chutí s tóny zralého ovoce a náznakem medové sladkosti, jednoznačně stojí za doporučení)
Zelený sheng puerh 2009 Lixing TF Menghai & Lancang Bing Cha 357g (Blend z dvou oblastí z mladých čajových keřů. Vhodný čaj k okamžitému popíjení za velice příznivou cenu)
Zelený sheng puerh 2009 Menghai Zi Ya Bing Cha „Fialový puerh“ 357g (Fialový puerh je čaj, který je zpracovávaný jako sheng puerh. Na jeho výrobu jsou sbírány pouze fialové lístky, které se schválně sami takto zabarvili, aby se bránili přímému slunci a UV záření)
Zelený sheng puerh 2013 Cha Wang Pu Mangzhi Xiao Bing Cha „Bojovník z džungle“ 200g (Výtečný čaj z ne zcela mladých, volně rostoucích čajových stromů starých 50 – 80 let. Ideální pro ty, kteří mají rádi chuťově výrazné mladé puerhy nebo na zrání do osobního archivu)
Zelený sheng puerh 2012 Yiwu Zheng Shan Qiao Mu Xiao Bing Cha „Mládenec z Yiwu“ 200g (Dvousetgramový koláč ze známého pohoří Yiwu ze zahradních stromů starých 30-60 let a sklízeno ve vnitřní části Yiwu Zheng Shan. Skvělý čaj již nyní a také za velice příznivou cenu)

Máte-li chuť na svěží oolongy, rozhodně doporučujeme Železnou Bohyni Milosrdenství z jarní sklizně 2014 z Číny anebo lehce oxidovaný a jemně pečený vysokohorský Jin Xuan oolong z pohoří Shan Lin Shi z malé rodinné farmy na Taiwanu s příjemným až smetanovým aroma a stejně takovou chutí.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *